Naše služby
startupům

Tvoříme digitální produkty
startupům na míru.

Kromě hledání samotné investice, pomáháme startupům i s tvorbou digitálních produktů, jako jsou například weby, či mobilní aplikace. Umíme Vám pomoci ať již jste fungující startup a dodat Vám optimální řešení na míru, nebo, teprve začínáte a tvoříte podklady pro investory. Právě kvalita těchto podkladů je klíčová právě pro získání investora. Nejčastěji tak projektům na začátku spolupráce pomáháme s přípravou Business plánů a Pitch Decku.

Startupy u nás nejčastěji využívají tyto služby:

Icon
Tvorba business plánů/
pitch decků
Icon
Tvorba vizuální identity
(logo a logomanuál)
Icon
Tvorba brand
strategie
Icon
Tvorba webových
stránek
Icon
Tvorba mobilních
a webových aplikací
Icon

Business plán / Pitch deck

Kromě hledání samotné investice, pomáháme startupům i s tvorbou digitálních produktů, jako jsou například weby, či mobilní aplikace. Umíme Vám pomoci ať již jste fungující startup a dodat Vám optimální řešení na míru, nebo teprve začínáte a tvoříte podklady pro investory. Právě kvalita těchto podkladů je klíčová pro získání investora. Nejčastěji tak projektům na začátku spolupráce pomáháme s přípravou Business plánů a Pitch Decku.

Business plán je věc jedna. Co je pro získání investora nemálo důležité je míti kvalitně zpravovaný tzv Pitch Deck, neboli zkrácený business plán. Každý investor bude zpravidla chtít vidět váš Pitch, což jak bylo zmíněno, je krátká verze Vašeho Business plánu, ve kterém byste měli upoutat investora. V posledních letech je navíc trendem mezi investory business plány zkracovat a poskytovat informace stručné a jasně. Pokud je projekt neosloví během několika „slajdu“ vaší prezentace, těžko budou číst 80 stránkový business plán a ostaně o to již málokdo má zájem. Obliba formy Pitch Decku je proto zřejmá.

Z čeho se Pitch deck skládá? Arrow

1
Popis projektu/ Problém V úvodu je potřeba popsat, čím se Váš projekt zabývá a na jaký (aktuální) problém nebo potenciál reaguje. Ideální je popsat a vysvětlit současný stav/problém/potenciál.
2
Cílová skupina/ Trh V této sekci vysvětlíte jak široký je trh pro váš produkt, kdo je vaše cílová skupina, případně jaká je škálovatelnost vašeho projektu. Je poměrně zásadní, jestli je váš projekt určen pro úzkou skupinu odběratelů, lokální trh, nebo naopak pro masy s možností využití po celém světě.
3
Řešení problému Jeden z klíčových bodů celého Pitch decku. V této sekci defacto odpovídáte na úvodní otázku, tj vysvětlujete jakým způsobem Váš projekt řeší problém a tudíž proč bude trh využívat Váš projekt/řešení, či produkt.
4
Marketingový plán/ Sales I pokud máte perfektní projekt a obřím obchodním potenciálem, bez kvalitní marketingové a prodejní strategie se neobejdete. Samotný nápad bez konkrétních plánů jak jej zmonetizovat je bohužel k ničemu.
5
Konkurence Můžete si 100x myslet, že Váš projekt je jedinečný, ale šance, že někdo před Vámi nevymyslel přinejmenším velice podobný projekt či produkt, je skoro mizivá. Je potřeba udělát důkladnou analýu trhu a a vyzdvyhnout v čem přesně se od konkurence lišíte.
6
Tým Pro investory jedna z nejdůležitějších otázek. Kdo za projektem stojí - nakonec jste to vy, do koho budou investovat a musí Vám důvěřovat. Nepodceňte proto popis jednotlivých členů týmu.
7
Finanční plán Pokud Vám nebudou sedět čisla, nedá se očekávat, že Vás budou investoři brát seriózně. Nikdo po vás nechce odhad a výpočet tabulek na příštích 10 let, to je nesmysl, ale kvalitně zpracovaný rozpočet/finanční plán na rok/dva, s různými předpoklady růstu, je základ.
8
Nabídka pro investora / rozpad investice V této sekci popisujete, co nabízíte investorovi za požadovanou částku. Co by určitě nemělo chybět je i rozpad požadované investice, tj. jak s investovanými penězi naložíte. Je poměrně jasné, že každý investor bude chtít vědět jak bude s jeho penězi naloženo.
Slide
Slide
Slide
Slide
Slide
Slide
Slide
Slide
1
Popis projektu/ Problém
V úvodu je potřeba popsat, čím se Váš projekt zabývá a na jaký (aktuální) problém nebo potenciál reaguje. Ideální je popsat a vysvětlit současný stav/problém/potenciál.
2
Cílová skupina/ Trh
V této sekci vysvětlíte jak široký je trh pro váš produkt, kdo je vaše cílová skupina, případně jaká je škálovatelnost vašeho projektu. Je poměrně zásadní, jestli je váš projekt určen pro úzkou skupinu odběratelů, lokální trh, nebo naopak pro masy s možností využití po celém světě.
3
Řešení problému
Jeden z klíčových bodů celého Pitch decku. V této sekci defacto odpovídáte na úvodní otázku, tj vysvětlujete jakým způsobem Váš projekt řeší problém a tudíž proč bude trh využívat Váš projekt/řešení, či produkt.
4
Marketingový plán/ Sales
I pokud máte perfektní projekt a obřím obchodním potenciálem, bez kvalitní marketingové a prodejní strategie se neobejdete. Samotný nápad bez konkrétních plánů jak jej zmonetizovat je bohužel k ničemu.
5
Konkurence
Můžete si 100x myslet, že Váš projekt je jedinečný, ale šance, že někdo před Vámi nevymyslel přinejmenším velice podobný projekt či produkt, je skoro mizivá. Je potřeba udělát důkladnou analýu trhu a a vyzdvyhnout v čem přesně se od konkurence lišíte.
6
Tým
Pro investory jedna z nejdůležitějších otázek. Kdo za projektem stojí - nakonec jste to vy, do koho budou investovat a musí Vám důvěřovat. Nepodceňte proto popis jednotlivých členů týmu.
7
Finanční plán
Pokud Vám nebudou sedět čisla, nedá se očekávat, že Vás budou investoři brát seriózně. Nikdo po vás nechce odhad a výpočet tabulek na příštích 10 let, to je nesmysl, ale kvalitně zpracovaný rozpočet/finanční plán na rok/dva, s různými předpoklady růstu, je základ.
8
Nabídka pro investora/ rozpad investice
V této sekci popisujete, co nabízíte investorovi za požadovanou částku. Co by určitě nemělo chybět je i rozpad požadované investice, tj jak s investovanými penězi naložíte. Ja poměrně jasné, že každý investor bude chtít vědět jak bude s jeho penězi naloženo.
Icon Arrow

Připravili jsme pro vás detailní e-book se kterým budete vědět co má obsahovat Business Plán, či Pitch Deck pro investory. ZDE

Co Vám můžeme nabídnout?

Original Image Secondary Image

Ukázky našich prací

Card
Zobrazit detail
Card
Zobrazit detail
Card
Zobrazit detail
Card
Zobrazit detail
Card
Zobrazit detail
Card
Zobrazit detail
Mám zájem o vytvoření prezentace

Další oblasti,
kde startupům pomáháme:

Vytvoříme brand a nastavíme design, který získá pozornost, zvolíme vhodné technologie a učiníme správné kroky k cestě za plnohodnotným produktem. V Na začátku přesně vyspecifikujeme efektivní proces vývoje a společně na základě priorit rozfázujeme projekt do oddělených vývojových sprintů, díky kterým budeme efektivně čerpat rozpočet, a který nám v průběhu umožní ověření business modelu projektu.

Icon

Tvorba loga a vizuální identity

Každému startupu umíme vytvořit brand/logo, které je profesionální a pomůže oslovit investory. Umíme pomoci i již fungujícím startupům, které potřebují osvěžit své logo/brand. Re-design značky pro nás není nic nového. Podívejte se na naše ukázky prací:

Time toasters
Time toasters
Time toasters
Time toasters
Time toasters
Mám zájem o nový brand pro svůj startup
Icon

Webové stránky

Pro váš startup vytvoříme prezentační webové stránky s designem na míru. Díky naší digitální agentuře Wonder Makers (vice o agentuře zde), která má mnoho zkušeností se startupy po celém světě, víme jak tvořit digitální produkty.
Ať již potřebujete pomocí webových stránek prodat svůj produkt, nebo jej představit potenciálnímu trhu a též investorům, víme přesně jak je navrhnout a vytvořit. Rozumíme, že proces tvorby webových stránek může být občas pro někoho nepřehledný a matoucí. Jsme tu od toho, abychom vám jednotlivé fáze vždy jasně a srozumitelně vysvětlili. Zakládáme si na perfektní komunikaci s klientem.

Web Web Web Web
Mám zájem o tvorbu webové stránky
Icon

Webové a mobilní aplikace

Víme přesně jak tvořit webové a mobilní aplikace, či tvorbu MVP*. Umíme se přizpůsobit velikosti každého projektu, ať již potřebujete celý vývojový tým, nebo jen výpomoc naších vývojářů, jsme tu přesně pro Vás s našimi zkušenostmi. Neváhejte se na nás obrátit pro nezávaznou schůzku a konzultaci, rádi se seznámíme s Vaším projektem!

*MVP: Volně přeloženo – minimální funkční produkt – aneb nejzákladnější verze vašeho produktu, která Vám ale již dopřeje možnost testování na reálných zákaznících/uživatelích.. Tato technika Vám ušetří potenciálně mnoho peněz a času, jelikož na „menší“ verzi svého případného „plného“ produktu si ověříte jeho možnou funkčnost a reakci trhu. Často je to také stav projektu, kterou si investoři přejí, jako první metu, než vůbec o něm budou uvažovat.

Web Web Web
Mám zájem o tvorbu aplikace
Sticker
In collaboration since 2016

StartUpStart a Wonder Makers podnikají pod jednou střechou. Zatímco platforma StartUpStart se specializuje na pomoc při hledání investorů, Wonder Makers je digitální agentura, která vytváří specializované produkty pro startupy ve všech stádiích svého růstu. Ať již jste v úplném začátku, před vstupem investora, nebo již po „x té“ fázi investice, víme přesně jak s Vámi pracovat. Máme mnohaleté zkušenosti se startupy. Sami jsme do několika startupu vstoupili a víme přesně co potřebují ať již po stránce specifického přístupu, nebo po stránce nejrůznějších technologií.

StartUpStart a Wonder Makers je ideální kombinací pro každý startup! Čím se lišíme od každé jiné digitální agentury?

Icon
Víme, jak se startupy pracovat Máme zkušenost s několika desítky startupu od Česka až po Austrálii.
Icon
Vývoj vašeho produktu od prosté konzultace Nemusíte být geek a startup genius abychom vás pochopili. Stačí, když nám řeknete, jaký má být výsledek.
Icon
Proměníme Váš business plán v aplikaci připravenou do App Store/Google play, nebo “jen” vytvoříme ty nejlepší podklady, webovky a veškeré další materiály pro Váš startup! Nemusíte být geek a startup genius abychom vás pochopili.
Icon
Naplánujeme celou strategii podle toho, co potřebujete. Máte již business plan? Fajn, přejdeme dále, nebo naopak máte appku, ale chcete business plán pro případného investora? Nevadí. Umíme se přizpůsobit. Hlavní je, abyste měli vždy vše, co potřebujete.
Icon
We love startups! Jsme nejvíc přátelská firma s jakou jste spolupracovali. Chápeme, že IT může být často nesrozumitelné. Rádi Vám jednotlivé procesy vždy srozumitelně a jasně vysvětlíme.

Ceník služeb

Taky nemáte rádi weby, kde nejsou ceny? My taky ne. Víme přesně co děláme a neděláme to pro naše klienty 24/7. Doslova.

Jsme totiž profesionálové, se zkušenostmi se startupy z USA, Australii, a samozřejmě Evropou. Víme přesně co má Pitch/business plán obsahovat, a tak to nebudete muset dělat na deset pokusů. Stejně tak umíme perfektní design a aplikace.

Tvorba business plánu/pitch decku Proto Váš Pitch Deck dělaný na míru, s profesionální grafikou bude vždy lepší než konkurence.

od 15 000

Mám zájem
Tvorba loga a vizuální identity Váš brand bude jako když děláme s vizuály pro značky jako Playstation, Finlandia, Jack Daniels, United Nations, Korunní, ELLE, nebo globální startupoví hráči. Umíme pracovat s velkou zodpovědností. Proto se na nám v tomto ohledu věří tolik startupů.

od 30 000

Mám zájem
Tvorba webové stránky A pokud jde o tvorbu webů? Záleží jestli budeme tvořit šablonu, nebo web na míru, jestli budete chtít redakční systém, nebo nikoliv, nebo se bude jednat o čistě prezentační web. Proto potřebujeme znát veškeré detaily, abychom byli schopni upřesnit cenu :) Vždy ale od nás dostanete perfektní design a skvělý servis.

od 50 000

Mám zájem
Mobilní/webové aplikace U aplikací pak vždy záleží, jestli projekt začínáme od začátku, v jakém rozsahu (tak jako u webů), či jen o naše vývojáře doplňujeme, nebo se jedná o výše zmíněné MVP. Proto se těšíme na osobní konzultaci Vašeho projektu :)

od 200 000

Mám zájem

Není Vám něco jasné? Kontaktujte nás
pomocí formuláře nebo navštivte sekci FAQ

Mám zájem o:

Často kladené otázky

Business plan & Pitch Deck
Vizuální identita
Webové stránky
Webové aplikace
Tato sekce se připravuje.
Tato sekce se připravuje.
Tato sekce se připravuje.
Tato sekce se připravuje.
Tato sekce se připravuje.
Tato sekce se připravuje.
Tato sekce se připravuje.
Tato sekce se připravuje.
Screen
Screen
Screen
Screen
Screen
Screen

Kontaktní formulář

Mám zájem o:

Zadejte svůj email, na který Vám bude e-book odeslán

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používaním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používaním souboru cookie. Více informací
OK