Hledáme pro Vás investice do startupů

Pokud jste investor a hledáte do čeho investovat, jsme tu pro Vás. Projekty, které u nás hledají investora do projektu, se nachází v různých fázích vývoje.
Může se jednat o nápad na podnikání, či už konkrétní podnikatelský záměr. Projekty vybíráme na míru pro Vás podle zvolených kritérií.
Zobrazit projekty

V rámci naší platformy StartUpStart, kde spojujeme projekty a investory, věříme především v osobní kontakt a důvěru. Ať už jste angel investor, či zástupce venture capital fondu, vždy Vás chceme poznat osobně. Investice do startupů v rané fázi je založeno především na důvěře a tak naším hlavním cílem je, aby každý nápad na podnikání, který u nás hledá společníka, splňoval základní kritéria kvality.

Chceme se stát místem, kam každý nápad půjde jako první, aby našel právě Vás.

Jak to funguje

1
V první řadě Vás chceme poznat.
Vytvořte si svůj investiční profil, abychom Vás mohli kontaktovat.
2
Spojíme se s Vámi, abychom zjistili bližší informace o tom, jaké projekty k investici hledáte.
3
Vystavíme Vám přístup do investorské sekce, abyste mohli projekty poznat rychleji a lépe
4
Zaujal Vás nějaký podnikatelský nápad?
Dejte nám vědět a domluvíme osobní setkání.
5
Na úvodní schůzce budeme s Vámi.
Chceme se neustále zlepšovat a osobní schůzky přinášejí vždy nové zkušenosti.
6
Pokud Vás projekt zaujme, pomůžeme s celým procesem jak investovat.
7
Nyní se z podnikatelského nápadu stává byznys!

Jak začít jako investor?

Pokud je pro Vás investování do startupů novinkou, stáhněte si náš ebook, který Vám poradí s tím, jak se stát angel investorem a na co se zaměřit, aby vaše investice byly úspěšné.

Stáhnout Ebook

Starter

Starter je naším interním dokumentem, který vyplňuje každý, kdo má nápad na podnikání a hledá investora. Skládá se z klíčových oblastí, které dávají odpovědi na otázky, které investory zajímají. Podle stádia projektu se může jednat pouze o popis podnikatelského záměru až po projekty, které mají vypracovaný detailní byznys plán. Startery jsou pro investory dostupné online v naší platformě a hledají svou investici do projektu.

DEMO ukázka Starteru
Základní informace
1
Detailní popis
2
Autor projektu
3
Potenciál projektu
4
Financování projektu
5
Podmínky pro investora
6
Dodatečné informace
7
Starter byl vytvořen

Proč se stát členy naší platformy:

Po úvodní konzultaci Vám sestavíme investiční profil a společně určíme, jaké startup projekty Vás zajímají a styl jak chcete investovat.

Investice do startupů záleží na rychlosti a na kvalitě. Proto každý projekt, který hledá investora, můžete poznat ještě před zveřejněním na našich stránkách.

V rámci investorské sekce máte přístup ke všem dokumentům, které tvůrce projektu nahrál. Nejčastěji jsou to klíčové dokumenty jako byznys plán, marketingový plán, proof of concept a všechny klíčové podklady, které provázejí investice do startupu.

Projekty, do kterých byste chtěli investovat pomůžeme prověřit a vypracovat příslušné due diligence.

Pokud vybraný startup projekt potřebuje v nějaké oblasti pomoct, jsme Vám k dispozici pro individuální konzultace.

Byznys je především o osobním kontaktu. Proto pro aktivní investory pořádáme setkání, kde je možné tvůrce podnikatelských nápadů poznat osobně.

V rámci naší služby StartUpServis pomůžeme s celým procesem investice. Připravíme pro Vás smluvní dokumenty, term sheet a po investici nastavíme sledování klíčových ukazatelů projektu.

Máme rádi dlouhodobou spolupráci. Pro naše investory nabízíme 10% slevu ze success fee v případě vstupu do projektu.

33%
průměrný nabízený podíl
124
počet projektů, které se na nás doposud obrátily
4,1 mil
průměrná požadovaná částka

Úvodní schůzka

Zdarma

Členství v klubu
StartUpStart


19 000 Kč
na 1 rok


Konzultace
vybraného projektu

2 000 Kčhod
pro členy již v ceně

FAQ

Každý podnikatelský záměr je originální a díky tomu se různí i portfolio projektů, která u nás hledají investora. Projekty lze dělit podle jejich zaměření a také podle velikosti trhu, na který potenciálně cílí. Mezi našimi projekty mohou být jak globální IT start-upy, tak například regionální řemeslné činnosti. Vše tak závisí na preferencích investora a jeho zájmu do čeho investovat.
Forma vstupu do projektu se různí podle požadavků projektu a také investor. Nejčastěji se jedná o investiční vstup formou priváte equity, kdy angel investor nebo fond získávají podíl v nově vzniklé společnosti.
V rámci procesu investice Vám chceme být maximálně nápomocni. Pro investora jsme schopni zajistit mentoring v oblasti přípravy správného postupu jak založit firmu, pod kterou bude projekt fungovat, jak správně definovat pojmy v term-sheetu. Zároveň jsme schopni zajistit servis pro Váš nový start up, ať už se jedná o konzultaci strategií či vytvořit marketingový plán a jiné.
Investování do startupů není zpravidla možné nijak garantovat. Finanční vstup investora do projektu přináší určitou míru rizika, která zároveň představuje příležet pro značné zhodnocení investice.
Počet projektů se u nás neustále navyšuje, ale cílíme především na to, aby se zvyšovala jejich kvalita a šlo především o připravené startupy k investování. Za tímto účelem navštěvujeme odborné konference a přednášky, kde se s tvůrci nápadů na podnikání setkáváme.
Najít vhodnou start-up investici může být otázku několika dní, ale i několika měsíců. Záleží především na typu investora a na tom, jakou míru rizika chce podstoupit. Existují projekty, které jsou pouze ve stádiu nápadu a potřebují ověřit proof of concept, ale máme i hotové a fungující společnosti, které mají reálný a ověřený business plán a jsou na trhu etablovaní. Záleží tak na možnostech a preferencích každého investora.
Váš první kontakt s projektem probíhá nejčastěji právě na platformě StartUpStart. Ze Starteru, který vyplňuje každý projekt, se dozvíte ty odpovědi na hlavní otázky, které investory zajímají. V případě zájmu o další jednání Vás doprovodíme i na osobní schůzku, abychom mohli jednání řídit a být nápomocni oběma stranám s následnými kroky.
V rámci naší platformy hledají investory projekty od stádia nápadu na podnikání až po fungující obchodní společnosti. Díky tomu jsme schopni pro většinu investorů vyhledat ty vhodné projekty k investici..
Pokud dojde k úspěšné realizaci investice, platí investor provizi 3-10% z celkově investované částky. Snažíme se, abychom zatěžovali tvůrce projektů co nejméně a proto z jejich strany je provize nulová. Detailní přehled provizního plánu Vám rádi zašleme emailem.
Registrujte se do našeho investorského klubu nyní
Registrovat se
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používaním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používaním souboru cookie. Více informací
OK