Najděte investora pro Váš projekt

Vytvořte svůj Starter již dnes

StartUpStart je místem, které spojuje projekty s investory. Pokud máte podnikatelský záměr, nebo i pouhý nápad, vyplňte náš formulář, Starter, a my Váš projekt představíme každému investorovi, který u nás hledá investici. Nalezením investora naše práce nekončí, naopak. Pomůžeme Vám s prvotními otázkami jako jak na proof of concept a MVP, jak založit firmu, nebo Vám pomůžeme zdokonalit Váš marketingový a byznys plán.

Jak to funguje

1
Abychom mohli Vašemu nápadu pomoct, potřebujeme Vás poznat. Nejprve prosím vyplňte Starter.
2
Společně projdeme Váš podnikatelský záměr a doladíme detaily Starteru.
3
Až bude Váš Starter perfektní, představíme jej všem, kteří u nás hledají ty nejlepší investice do startupů.
4
Ze Starteru investor získá přehled o Vašem projektu. Pro více informací je potřeba osobní schůzka, aby zjistil, zda je Váš projekt vhodná investice.
5
Když Váš projekt bude tím vhodným, kam investovat, je potřeba domluvit přesné podmínky.
6
Uspěli jste? Gratulujeme! Právě jste získali partnera do podnikání.
7
Začátky bývají těžké, proto Vám můžeme pomoci! Víme, co projekty potřebují.
8
Proměňte svůj nápad ve fungující byznys!

Jak psát podnikatelský záměr?

Nevíte si rady s tím, jak sestavit podnikatelský záměr a jaké konkrétní body má obsahovat? Stáhněte si náš ebook a provedeme Vás tvorbou podnikatelského záměru krok za krokem.

Stáhnout Ebook

Starter

Starter je klíčový formulář k tomu, aby investor poznal Váš projekt. V tomto dokumentu musí být obsaženy všechny informace, které k projektu máte, ať už jde o pouhou myšlenku, nebo fungující firmu. Čím více informací k projektu máte, tím lépe, proto se nebojte připojit Váš podnikatelský plán, proof of concept či jakékoli další dokumenty. Investice do startupů jsou především o přesných informacích tak, aby každý investor uměl rozlišit do čeho investovat.

Starter je tvořen šesti částmi, ve kterých najde odpovědi jak zástupce investičního fondu, tak každý angel investor.

DEMO ukázka Starteru
Základní informace
1
Detailní popis
2
Autor projektu
3
Potenciál projektu
4
Financování projektu
5
Podmínky pro investora
6
Dodatečné informace
7
Starter byl vytvořen

Proč vystavit Starter u nás:

Starter obsahuje všechny otázky, které investor hledá, aby věděl do čeho investovat. Provedeme Vás on-line, krok po kroku.

V momentě kdy je Starter dokončen, tak jej můžeme představit každému, kdo u nás hledá investici.

Snažíme se pro Vás náš servis stále zlepšovat a proces zrychlovat. Počet našich investorů se stabilně rozrůstá o stále nové členy.

Najdeme Vám investora a tím naše práce končí? Nikoli. Rádi Vám v rámci naší službyStartUpServis pomůžeme se vším, co budete na začátku podnikání potřebovat.

Byznys je především o osobním přístupu. Proto pořádáme setkání jak pro startupy, tak investory, abyste měli možnost snazší komunikace.

Každý projekt vyžaduje individuální přístup. Proto jsou naše úvodní konzultace vždy zdarma.

Byl o Váš nápad boj a získali jste investora? Super! Abychom Vám start nekomplikovali, tak naši odměnu platí pouze investor.

Váš projekt je vystaven řadě zájemců, jedná se jak o zástupce venture capital fondů, tak soukromé investory, kteří hledají kam investovat. Díky této rozmanitosti máte u nás vyšší šanci najít partnera do podnikání.

1400
Měsíční průměr zobrazení inzerátu
3,5 mil
Průměrná výše investice
38
Počet investorů v klubu

Úvodní
konzultace

Zdarma
 
  • Vyslechneme si Váš projekt
  • Obdržíte od nás feedback
  • Poradíme co zlepšit
Sjednat

Vystavení
Starteru Komplet

4 900 Kč
bez DPH po dobu 6 měsíců
- 35% z ceny
  • Zvýhodněná cena
  • Přednostní zobrazení investorům
  • Sleva 10% na služby
    StartUpServis
Vystavit projekt

Cena zahrnuje asistenci při vytváření Starteru, grafické úpravy (pokud jsou třeba), konzultaci celého projektu (osobně, či telefonicky), zaslání smluvních dokumentů.

FAQ

Vyplnění Starteru je prvním krokem pro každého, kdo hledá investora. Pokud máte již vytvořené podklady k Vašemu projektu, tak vše stihnete do 30 minut. Vyplňování Starteru je možné kdykoli přerušit, protože se průběžně automaticky ukládá. Obsah Vašeho Starteru bude pro investora prvním kontaktem s Vaším projektem, proto jej nepodceňte. Pokud máte vypracovaný byznys plán, finanční plán či další dokumenty, určitě je neváhejte přiložit.
Starter je navržen tak, aby odpovídal co nejlépe kritériím investorů a aby pro ně byl přehledný. Je postaven tak, aby každý, kdo hledá investice do startupů, dostal ty správné informace ke každému projektu. Pokud je Váš projekt specifický a není možné jej vyplnit prostřednictvím našeho formuláře, určitě se na nás obraťte.
To určitě není problém. Pokud je Váš nápad na podnikání natolik originální, že jej náš formulář nezvládne, kontaktujte nás a vymyslíme další postup. Čím originálnější start-up, tím zajímavější ☺
Abychom zajistili kvalitu vystavených Starterů, musíme je osobně projít. Proto je zveřejnění do 48 hodin. Nechceme brzdit Váš start up, chceme investorům ukázat, že právě Váš nápad dává smysl.
Doba vystavení Starteru se počítá okamžikem jeho zveřejněním, nemusíte se bát, že bychom Vám i možným investorům zkracovali možnost najít zajímavou investici do projektu.
Uhrazení Starteru je možné přes službu GoPay a to buď pomocí platební karty, či zrychleným převodem. Snažíme se projekty zatěžovat co nejméně a domníváme se, že pokud Váš projekt hledá investora, tak je cena adekvátní. Zároveň každý projekt před zveřejněním procházíme, aby nalezení Vaší investice bylo co nejsnazší.
Ano, úpravy i trvalé odstranění je možné. Pokud už nebudete investora do projektu potřebovat, gratulujeme!
Počet aktivních investorů, kteří prostřednictvím naší platformy hledají do čeho investovat, se stále rozrůstá. V současnosti je zde zastoupeno několik desítek investorů, které lze dělat na kategorie angel investor a investiční fond. Klíčové ale je, že známe jejich požadavky, co se týče investice do start-upů a jsme schopni tak představovat daným investorům ty projekty, které splňují jejich požadavky
Minimální a maximální částka se odvíjí od kvality a stádia daného nápadu. Obecně lze říci, že příliš nízká investice nemusí projektu stačit a pokud naopak žádáte o vyšší částku, je důležité, aby takovou částku podpořil Váš byznys plán, případě přímo finanční plán. Výše investice, kterou je investor ochoten akceptovat, také záleží na jeho možnostech. Bývá pravidel, že angel investor je schopen investovat jednotky milionů korun, venture capital fond poté vyšší částky.
Pokud za dobu vystavení Vašeho Starteru nebude investor do projektu nalezen, musíme dát prostor ostatním. Nalezení investora pro Váš start-up je reálné do půl roku od jeho zveřejnění, pokud se projekt setkává s očekáváním soukromých investorů. Investice do start upu je procesem několika schůzek, dodání potřebných materiálů a informací a ze zkušenosti víme, že 6 měsíců je reálná doba na realizaci investice.
Chápeme, že informace o Vašem start-up projektu jsou citlivé a proto je nezveřejňujeme na našich stránkách, které jsou přístupná široké veřejnosti. Detailní popis Vašeho projektu je dostupný pouze pro ověřené a registrované investory, kteří ctí zachování důvěrnosti informací. Pokud o Váš projekt projeví zájem neregistrovaný investor, vždy jej nejprve kontaktujeme za účelem ověření a postupujeme podle dohody s tvůrci podnikatelského nápadu.
Registrujte svůj projekt nyní
Registrujte svůj projekt
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používaním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používaním souboru cookie. Více informací
OK