Usnadňujeme projektům
cestu k investorům

Adresa

Wuchterlova 566/7
Praha 6 - Dejvice,
PSČ 160 00

IČO:

02623820

DIČ:

CZ02623820

StartUpStart je nezávislou platformou, která propojuje projekty ze všech oblastí podnikání se soukromými investory. Na jednom místě nabízíme autorům příležitost uskutečnit svůj podnikatelský plán a investorům vstoupit do zajímavých projektů. Jsme hrdí na to, že pomáháme vytvářet nový prostor, který podporuje regionální projekty v jejich růstu.
Staňte se součástí rostoucí komunity a využijte výhod, které nabízí.

Příležitost mají všechny projekty bez ohledu na to, jaké fázi realizace se nachází.

Náš tým

Tvoříme tým, který dokáže připravit podmínky k úspěšnému startu podnikání. V různých oblastech potřeb pomáháme startupům několik let. Na základě získaných zkušeností a široké poptávky, jsme se rozhodli pomáhat i s tím často nejdůležitějším - pomoc při nalezení potřebného kapitálu. Jsme rádi, že tak můžeme podpořit mnoho skvělých projektů.

Michael Kabát

Komunikace s projekty | Support | Media

Michael komunikuje s příchozími projekty a pomáhá jim s celým procesem sestavení Starteru. Poradí s výběrem vhodných informací, tak aby investor dokázal pochopit myšlenku projektu co nejlépe. Michael je spoluzakladatelem StartUpStartu, posledních několik let se věnuje českým startupum a tak ví na co investoři slyší.

Filip Vašulín

Technologie | Corporate Identity | Strategie

Filipova oblast působení jsou digitální startupy. Má zkušenosti s přípravou, plánováním strategie a realizací technologických projektů, stejně tak, jako s rozvojem jejich corporate identity. Společně s Michalem jsou spoluzakladatelé agentury na vývoj webů a mobilních aplikací. V projektu StartUpStart cílí hlavně na pomoc začínajícím podnikatelům při vývoji technologie.

Michal Boháč

Technologie | Online marketing | Reklamní kampaně

Michal se v okolo online startupů pohybuje již nějaký čas. Je také spoluzakladatelem agentury na vývoj webů a mobilních aplikací. Díky svým zkušenostem dokáže odhadnout potřeby projektů na poli online služeb. Michal a jeho tým stojí za vývojem a dlouhodobou správou celého portálu. Nově příchozí online projekty mohou využít jeho technologické znalosti.

124
počet projektů, které nás doposud oslovily
38
počet investorů v klubu
389 mil
celková poptávaná výše investice

Neváhejte kontaktovat
team StartUpStart

Staňte se součástí StartUpStartu
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používaním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používaním souboru cookie. Více informací
OK