StartUpStart Blog

Míří váš startup ke hvězdám? ESA-BIC přijímá přihlášky?

  • Pro startupy

Inkubátor ESA-BIC (European space agency, business incubation centra) přijímá přihlášky pro nadějné startupy, které hledají investici pro začátek svého podnikání. Pokud váš projekt míří ke hvězdám, a to především doslova, než obrazně, máte do 29. května šanci se přihlásit.

Pokud je váš projekt jakkoli spojený s použitelností ve vesmíru, může být právě výzva ESA-BIC pro vás to pravé. Přihlášku do programu je nutné odeslat do 29. května 2018, a pokud budete vybráni, tak se můžete těšit na řadu výhod, které vašemu nápadu pomohou se zlepšit.

Startupy, které se chtějí tohoto akceleračního programu zúčastnit, musí být maximálně do pěti let stáří, ale přihlásit se mohou i studenti, podnikatelé a odnože různých firem. Pokud bude váš projekt vybrán, ESA-BIC podpoří váš startup částkou až 50 000 EUR, dostanete možnost využívat kancelářské prostory za zvýhodněnou cenu a těžit můžete i z mezinárodního PR, které s sebou tento program nese.

V případě, že sítem výběru projdete, dostane váš startup podporu v oblastech jak technických, tak administrativních, ale i možnost rozvíjet vlastní podnikatelské strategie. Je potřeba vyplnit přihlášku a mít vypracovaný podnikatelský záměr a následně vyčkat na vyhlášení výsledků.

Pokud váš startup hledá investora, může být tento akcelerační program pro vás vhodný, pomůže vás posunout do té fáze, kdy budete atraktivní jak pro angel investory, tak venture fondy.

Podobné články

6/7 - Business Plán – co má obsahovat?

6/7 - Business Plán – co má obsahovat?

Business plán. Stěžejní dokument, který Vás bude provázet prakticky jakýmkoli podnikáním. Tento dokument není rozhodně jednorázovou záležitostí a je…

1/7 - Nápad na podnikání – jak začít?

1/7 - Nápad na podnikání – jak začít?

Prvotní fáze jakéhokoli nápadu bude vždy začínat nápadem. Ať už se jedná o jakýkoli nápad, lze téměř s jistotou říci, že někdo před Vámi již podobný…

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používaním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používaním souboru cookie. Více informací
OK