StartUpStart Blog

Den otevřených coworkingů

  • Pro startupy

V pátek 1. června se uskuteční nejen den dětí, ale také den otevřených cotworkingů. Jak už je na první pohled patrné, bude se jednat o den otevřených dveřích v prostorech cotworkingových center, takže každý si bude moct vyzkoušet, jak atmosféra v takovém místě vypadá.

Práce v coworku může být zajímavá pro hodně začínajících podnikatelů či startupů, které potřebují stálé pracovní zázemí, občasné místo, kde uspořádat větší poradu či schůzku, využívat veškeré vybavenosti velké kanceláře, ale zároveň mít vše za příznivou cenu. Coworkingových center vyrostlo v České republice nespočet a pokud jste dosud žádné nenavštívili, určitě to pro vás bude zajímavé. Coworky totiž mají unikátní pracovní atmosféru, kde se každý věnuje svému projektu, ale všichni tak nějak pracují spolu.

Takové prostředí ocení často právě startupisté, kteří se zde mohou seznámit s novými lidmi a vzájemně spolupracovat. Většina „obyvatel“ coworkingových center totiž řeší obdobné problémy a tak se zde o nich čile diskutuje. Pokud tedy máte projekt, připravujete byznys plán, nebo máte již fungující start-up, může být den otevřených coworkingů tou pravou akcí pro vás.

Podobné články

Jak se investuje v Evropě?

Jak se investuje v Evropě?

Ať už se jedná o andělské peníze, nebo kapitál pro rozjezd firmy poskytne fond, který se takové oblasti věnuje, pro tvůrce nápadu či projektu je…

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používaním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používaním souboru cookie. Více informací
OK